انتشار گسترده بدافزار اندرویدی MobSTSPY در ۱۹۶ کشور دنیا از طریق پلی استور

نوع جدیدی از یک بدافزار اندرویدی با قابلیت سرقت اطلاعات کاربران (شامل موقعیت مکانی، لاگ های ارتباطی و دیتای مربوط به اکانت ها) کشف شده که تاکنون توسط دست کم صد هزار کاربر پلی استور در سراسر دنیا دانلود شده است.

(بیشتر…) ادامه مطلب 0 نظرات

معرفی بازی موبایل Brawl Stars؛ بازی جدید سوپرسل

Brawl Stars، بازی جدید سوپرسل (SuperCell)، یک اثر تیراندازی تاکتیکال از زاویه دید بالا به پایین است که تجربه‌ی خارق‌العاده‌ای را در این ژانر روی موبایل رقم می‌زند. با معرفی این بازی همراه زومجی باشید.

(بیشتر…)

ادامه مطلب 1 نظرات

Dynamic DNS یا DDNS چیست و چگونه پیاده سازی میشود ؟!

دسترسی به مودم و کامپیوتر از راه دور بدون IP Valid

یکی از نیازهای افراد در دنیای IT امکان اتصال به سیستم های شبکه داخلی محل کارشان یا سیستم خانگی و یا هر کدام ازتجهیزات موجود در شبکه داخلی از دنیایی خارج از شبکه می باشد.

(بیشتر…)

ادامه مطلب 0 نظرات

سامانه جامع پرسنلی

سامانه سامانه جامع پرسنلی یک سامانه مبتی بر وب تحت پلتفرم PHP جهت ارائه خدمات اطلاع رسانی و کسب اطلاعات کارکنان سازمان  می باشد که مشتمل بر ماژولهایی همچون مشاهده فیش حقوق ، مشاهده قراردادهاریال مدیریت اطلاعات آموزش کارکنان و … می باشد مطابق با نیازهای مدیران سازمان می باشد.همچنین کلیه نیازهای اطلاعاتی کارکنان و مدیران را فراهم می نماید

ادامه مطلب 0 نظرات

سامانه جامع مدیریت ورزشگاه

سامانه جامع مدیریت ورزشگاه یک پلتفرم تحت وب جهت مدیریت دوره ها،ثبت نام و پرداختهای مجموعه های ورزشی کوچک و بزرگ می باشد که میتونا برای ثبت نام اینترنتی دوره های ورزشکاران ، پرداخت آنلاین هزینه دوره ها ، مدیریت ثبت نامی ها ،گزارشهای جامع مدیریتی و مالی و رفع تمام نیازهای یک مجموعه ورزشی مورد استفاده قرار گیرد

ادامه مطلب 0 نظرات